سنا خبر » مسابقه کتابخوانی با محوریت نماز و تعالی خانواده


به گزارش «سنا نیوز»، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز از فراخوان مسابقه کتابخوانی با محوریت نماز و تعالی خانواده نیوز داد و گفت: این طرح با همکاری ستاد اقامه نماز و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برگزار می شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل گزارش نیوزنگار نیوزگزاری شبستان از البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» از برپایی طرح فراخوان مسابقه کتابخوانی با محوریت نماز و تعالی خانواده با همکاری ستاد اقامه نماز و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز نیوز داد و گفت: این طرح با محوریت آموزش نماز به کودکان برگزار می شود.

براساس این نیوز، طی نشستی با حضور حجت الاسلام سید اکبر موسوی، رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز و حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و احسان آرمون، معاون دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز توافق هایی در راستای برپایی طرح مسابقه کتابخوانی به عمل آمد.

گفتنی است، علاقمندان به منظور بهره مندی از شرائط این دوره از مسابقات می توانند به سایت اقامه نماز و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، ۲۰ سفر به مشهد مقدس از جلمه جوایز در نظر گرفته شده برای این دوره از مسابقات کتابخوانی است.