سنا خبر » مسابقه کتابخوانی با عنوان “جرعه های ناب”به گزارش «سنا نیوز»، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری نخستین دوره مسابقات کتابخوانی با عنوان “جرعه های ناب” با موضوع مدیریت جهادی، نیوز داد.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ علیرضا رحیمی ، مجری برگزاری این مسابقات را مدیریت فرهنگی دانشجویی مرکز ذکر کرد و افزود: این رقابت ویژه نیروها، اساتید ودانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان برگزار می شود.به گفته رحیمی، شرکت کنندگان باید پس از مطالعه کتاب “مدیریت جهادی” که مشتمل بر گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است، به پرسش هایی که از درون کتاب مطرح شده، پاسخ دهند. وی، با اشاره به مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی اضافه کرد: واجدین شرایط تا پایان اردیبهشت ماه برای مطالعه و ارائه پاسخ پرسش های مربوطه، مهلت دارند. به گفته این مسئول به نفرات برتر این مسابقات، به قید قرعه، جوایزی اهداء خواهد شد. رحیمی، شیوه های شرکت در آزمون را از طریق ثبت نام در کانال تلگرامی @m_payab یا تماس با شماره های ۰۹۳۵۳۴۹۲۸۴۲ ذکر کرد و افزود: همچنین علاقمندان می توانند پاسخ های خود را به آیدی: @mohammadj051 ارسال کنند. رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج همچنین از برگزاری نخستین دوره مسابقات ورزشی دارت ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان و نیروهای شهرداری کرج نیوز داد و گفت: این رقابت ها برای دو گروه آقایان و بانوان برگزار می شود. وی، مهلت ثبت نام برای شرکت در این رقابت را تا ۱۵ اردیبهشت ماه عنوان کرد و ادامه داد: علاقمندان می توانند برای شرکت در این رقابت ها به نشانی تلگرامی @m_payab پیام داده یا با شماره ۰۹۳۵۳۴۹۲۸۴۲ تماس بگیرند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.