سنا خبر » مسابقه کتابخوانی«مهر استاد ۴» در زنجان


به گزارش «سنا نیوز»،  مسابقه کتابخوانی«مهر استاد ۴» از کتاب شکوفایی عقل در پرتو نهضت حسینی از تالیفات آیت الله جوادی آملی ۲۰ مهر امسال ویژه محرم و صفر در زنجان برگزار می شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز،  دفتر آیت الله جوادی آملی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی جوانان با تالیفات آیت الله جوادی آملی اقدام به برگزاری مسابقات کتابخوانی مهر استاد نموده است.

تاکنون سه دوره از این مسابقه در سطح استان زنجان اجرا شده است و چهارمین دوره آن از کتاب شکوفایی عقل در پرتو نهضت حسینی از تالیفات آیت الله جوادی آملی ویژه محرم و صفر در زنجان برگزار می شود.

این مسابقه کتابخوانی که ثبت نام آن از فردا ۲۴ مرداد در دفتر آیت الله جوادی آملی در زنجان آغاز می شود، به ۷۲ تن از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اعطاء می کند.

علاقمندان می توانند کتاب مورد نیاز به آزمون را از دفتر آیت الله جوادی آملی در زنجان تهیه کنند و با مطالعه این کتاب از صفحه ۱۵ تا ۱۱۵ در این مسابقه شرکت کنند.

زمان برگزاری آزمون ۲۰ مهر ساعت ۹ صبح در مصلای خاتم الانبیای زنجان خواهد بود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر آیت الله جوادی آملی واقع در سبزه میدان، روبه روی مسجد میربهاء الدین جنب بانک رسالت مراجعه و یا با شماره تلفن های ۳۳۳۶۲۶۲۴ – ۳۳۳۳۳۳۰۲ تماس حاصل کنند.