سنا خبر » مسابقه «همای رحمت» ویژه معتکفان میامی


به گزارش «سنا نیوز»، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی، از برگزاری مسابقه معنوی «همای رحمت» ویژه معتکفان این شهرستان در ایام رجب نیوز داد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ رضا مهدیان در گفتگو با نیوزنگار مهر، ضمن بیان اینکه هم‌زمان با مراسم معنوی اعتکاف، مسابقه کتبی با عنوان همای رحمت، ویژه معتکفان میامی برگزار خواهد شد، تأکید کرد: این مسابقه کتبی است و طی آن ١٠ سؤال در خصوص اعتکاف و آداب آن از معتکفان پرسیده می‌شود. همچنین به پنج برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

وی بابیان اینکه اعتکاف فرصتی برای تزکیه نفس است، افزود: در اعتکاف انسان روحی آزاد و آماده دریافت مفاهیم معنوی دارد لیکن استفاده از این فرصت برای ترویج آموزه‌های دینی در بین نسل جوان هدف از برگزاری طرح همای رحمت خواهد بود.

۲۰ مسجد میامی میزبان اعتکاف

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی گفت: مسابقه فرهنگی ویژه مراسم پرفیض اعتکاف توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی برگزار خواهد شد.

مهدیان گفت: آیین معنوی اعتکاف در ۲۰ مسجد سطح شهرستان میامی با حضور نسل جوان برگزار می‌شود که بهترین فرصت برای جلای روح و طاعت خداوند متعال خواهد بود.

وی افزود: نکته قابل‌توجه در مورد اعتکاف میامی، حضور پرشور جوانان در سال‌های اخیر است که این امر نشان می‌دهد این نسل پیوند خوبی با مفاهیم معنوی و عبادی دارند.

مراسم اعتکاف سیزدهم تا پانزدهم رجب برگزار می‌شود.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.