سنا خبر » مسابقه «نوروز شاد» کانون جوانه های بانک ملی ایران


به گزارش «سنا نیوز»،کانون جوانه های بانک ملی ایران، نوروز امسال یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز را برای مخاطبان خود برگزار می کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، همه افراد زیر ۱۸ سال می توانند در این مسابقه اینستاگرامی با عنوان «نوروز شاد با کانون جوانه ها» شرکت کنند.

مخاطبان می توانند با ثبت و ارسال یک عکس از شادترین و به یادماندنی ترین لحظات خود با دوستان و خانواده در تعطیلات عید نوروز، در این مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه عکاسی کانون جوانه های بانک ملی ایران تا ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ است و نتایج این مسابقه ۲۱ فروردین در سایت و کانال تلگرام کانون اعلام خواهد شد.

هر شرکت کننده مجاز به ارسال یک عکس با موضوع «نوروز شاد» است؛ در تصاویر ارسالی نیز نباید از برنامه های ویرایش عکس مانند فوتوشاپ استفاده شود و یا اینکه آثار از اینترنت دانلود شده باشند.

همچنین شرکت کنندگان باید عکس را به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس، سن و شهر خود به آیدی تلگرام @kids_bmi  ارسال کنند و عکس ارسالی در صورت تایید در صفحه اینستاگرام مسابقات بانک ملی ایران به آدرس

bmi.festival  بارگذاری می شود.

از میان آثار ارسالی، ۱۰ عکس به قید قرعه انتخاب خواهند شد که مبلغ سه میلیون ریال جایزه این مسابقه نیز به حساب آرزوی هر یک از برندگان در بانک ملی ایران واریز می شود.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.