سنا خبر » مسابقه نوروزی سخت افزارمگ با همکاری کولر مستر


به گزارش «سنا نیوز»، همان طور که وعده داده بودیم، امسال هم مانند سال های گذشته با مسابقه نوروزی همراه شما خواهیم بود. در نوروز ۹۷ کولرمستر شریک ما در برگزاری این مسابقه خواهد بود و جوایز آن نیز از سوی کولرمستر به برندگان خوش شانس اهدا خواهد شد. اما مسابقه امسال کمی متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود تا شرکت کنندگان بتوانند به اطلاعات سخت افزاری خود رجوع کنند و رقابت هیجان انگیزتری بین همه برقرار باشد.

 به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ برای شرکت در مسابقه مشترک سخت افزار و کولرمستر در نوروز ۹۷ ابتدا باید مانند همه مسابقات دیگر وارد حساب کاربری خود در وب سایت شوید. اگر حساب کاربری ندارید می توانید یک حساب جدید ایجاد کرده یا با استفاده از اکانت گوگل در مسابقه شرکت کنید. در هر صورت تنها شرکت کنندگانی که پاسخ های خود را با استفاده از حساب کاربری ارسال کنند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد. اما توضیح اصلی مسابقه:

اگر در روزهای گذشته اخبار وب سایت را دنبال کرده باشید حتما بررسی اختصاصی خنک کننده آبی MasterLiquid ML240R RGB کولرمستر را در وب سایت دیده اید (برای دیدن بررسی می توانید روی لینک آن کلیک کنید). سوالات مسابقه همگی مربوط به این خنک کننده قدرتمند هستند و در نتیجه ممکن است بتوانید پاسخ سوالات را در متن بررسی انجام شده پیدا کنید. برای شرکت در قرعه کشی باید به چهار سوال تستی مطرح شده که در ادامه آمده اند پاسخ صحیح داده و سوال پنجم که به صورت تشریحی است را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید. پاسخ سوالات تستی به همراه پاسخ تشریحی می بایست همگی در یک کامنت وارد شوند. برای مثال اگر به نظر شما پاسخ هر چهار سوال گزینه الف است باید آنها را به صورت “الف – الف – الف – الف” وارد کرده و سپس پاسخ تشریحی را تایپ کنید (ترتیب سوالات چهار گزینه ای از راست به چپ است). در پایان فرصت شرکت در مسابقه (که آخرین روز تعطیلات است) همه سوالات صحیح جمع بندی شده و بین پاسخ دهندگان قرعه کشی برگزار خواهد شد. از بین افرادی که پاسخ هر پنج سوال را به درستی داده باشند دو عدد ست ماوس و کیبورد Matser Keys Lite L Combo RGB هدیه داده خواهد شد.

 

و اما سوالات مسابقه:

  • چند عدد کابل (شامل کابل های متصل به فن و بلاک) در این دستگاه وجود دارد؟

الف: نه عدد

ب: چهارده عدد

ج: پانزده عدد

د: بیست عدد

 

  • چه تعداد خروجی چهار پین RGB بر روی کنترلر ARGB کولر مستر وجود دارد؟

الف: کنترلر ARGB خروجی چهار پین RGB ندارد

ب: کنترلر ARGB چهار عدد خروجی سه پین RGB دارد

ج: کنترلر ARGB سه عدد خروجی چهار پین RGB دارد

د: کنترلر ARGB یک عدد خروجی چهار پین RGB دارد

 

  • تعداد چند عددLED بر روی پمپ قرار دارد؟

الف: ۷ عدد

ب: ۱۲ عدد

ج: ۱۵ عدد

د: ۲۰ عدد

 

  • برق مورد نیاز کنترلر ARGB از چه طریق تامین می شود؟

الف: توسط یک کابل برق SATA از طریق پاور

ب: توسط یک کابل USB از طریق برق مادربرد

ج: به صورت همزمان توسط کابل USB و برق پاور

د: توسط یک کابل دو پین متصل به پمپ

 

سوال تشریحی:

  • از ویژگی های واترپمپ MasterLiquid ML240R RGB و ساختار بلاک آن، چهار مورد را نام ببرید؟

فراموش نکنید که برای شرکت در مسابقه باید با حساب کاربری خودتان پاسخ ها را ثبت کنید. ضمن اینکه می توانید برای راهنمایی از طریق لینک زیر بررسی واترکولر را نیز مطالعه کنید:

بررسی اختصاصی خنک کننده آبی MasterLiquid ML240R RGB کولرمستر

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.