سنا خبر » مسابقه نقاشی «زمین بی زباله» در مدارس استان بوشهربه گزارش «سنا نیوز»،معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه نقاشی با موضوع «زمین بی زباله» به مناسبت روز زمین پاک برگزار شد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ حسن قلندری صبح سه‌شنبه در جمع نیوزنگاران اظهار داشت: به مناسبت روز زمین پاک و همچنین ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، مسابقه نقاشی با موضوع زمین بی زباله با همکاری ادارات کل محیط زیست و آموزش و پرورش استان بوشهر در مدارس استان برگزار می‌شود.قلندری ادامه داد: یکی از رسالت های مهم آموزش و پرورش ایجاد فرهنگ حفاظت از محیط زیست در بین دانش آموزان است و آگاه سازی دانش آموزان نسبت به موضوعات مرتبط با محیط زیست و حفاظت از نعمت های خدادادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این مقام مسئول افزود: در طول سال تحصیلی در مدارس سراسر استان برنامه‌های مختلفی در حوزه محیط و حفاظت از این نعمت ارزشمند برگزار می‌شود که از جمله می توان به برنامه‌های متنوع به مناسبت روز هوای پاک، پاک سازی ساحل دریا، برنامه‌های روز درختکاری، نمایشگاه ها و برنامه هایی در رابطه با مصرف بهینه ی آب و … اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: آحاد مردم باید نسبت به این موضوع مهم و حیاتی احساس مسئولیت کنند و این احساس مسئولیت ها در خانواده‌ها نهادینه شود تا نسل های آینده بتوانند از محیطی شاداب و دلپذیر برخوردار باشند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.