سنا خبر » مسابقه ملی کتابخوانی «میهمانی امام»به گزارش «سنا نیوز»،معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد: نتایج مسابقه ملیاعلام نتایج مسابقه ملی کتابخوانی «میهمانی امام» کتابخوانی «میهمانی امام» اعلام شد.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: سالانه هزاران برنامه فرهنگی دینی از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی در حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار می‌شود که اجرای مسابقه ملی کتابخوانی «میهمانی امام» برای قشرهای مختلف زائران امام مهربانی ها از جمله این برنامه هاست.
حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی اظهار کرد: مسابقه «میهمانی امام» با محوریت حضرت رضا(ع) و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در بخش های کودکان، جوانان و نوجوانان و عموم زائران طراحی و اجرا شد.
وی افزود: مسابقه «میهمانی امام» به دو صورت تستی و تشریحی برای عموم زائران و افراد علاقه‌مند به حوزه کتابخوانی در سراسر کشور طراحی شده بود که در نهایت به ۸۰۸ نفر برگزیده این مسابقه فرهنگی هدایای ارزشمند معنوی و فرهنگی اهدا شد.
حسینی گفت: هدایایی اهدایی شامل سه کمک خرید جهیزیه ایرانی هریک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال، هشت هزینه سفر به کربلای معلی هر یک به ارزش ۱۵ میلیون ریال، ۸۸ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش چهار میلیون ریال، هشت قالیچه متبرک حرم مطهر رضوی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، حضور هشت نفر در آیین غبارروبی روضه منوره رضوی، ۸۸ کارت میهمانسرای حضرت و ۶۰۵ بسته فرهنگی است که از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به برندگان این مسابقه تقدیم شد.
یادآور می‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می شود.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.