سنا خبر » مسابقه ملی طراحی مسجد و میدان گلشهر کرج


به گزارش «سنا نیوز»، مسابقه ملی دو مرحله ای طراحی مسجد و میدان گلشهر کرج با پیش بینی جایزه عقد قرارداد با برنده اول این مسابقه به میزان ۸۶ میلیون تومان برگزار می‌شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، مسابقه ملی دو مرحله‌ای طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج با حضور داورانی همچون سیدمحمد بهشتی، امیرحسین پورجوهری، علیرضا تغابنی، محسن آرمین دانشگر، محمدرضا نیکبخت و ژیلا نوروزی، هشتم اسفندماه در آمفی تئاتر باغ کتاب تهران از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار می‌شود.

این مسابقه طبق آیین نامه جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی مصوب شورای انقلاب فرهنگی و تحت نظارت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی برگزار می شود.

مدیر مسابقه فوق، پرشیا قره‌گوزلو است و جایزه این مسابقه نیز قرارداد طراحی با برنده اول این مسابقه به میزان ۸۶ میلیون تومان تعیین شده است.

سایت مسابقه طراحی مسجد و میدان( پلازا) گلشهر با مساحت تقریبی ۱.۳ هکتار ، در مرکز ثقل اراضی ۹۰ هکتاری موقوفه گلشهر کرج
مشخصات کامل سایت و بقیه مدارک مسابقه در آیین گشایش ۸ اسفند ماه رونمایی شده و وب سایت مسابقه از ساعت ۲۴ همان روز رسما به منظور ثبت نام متقاضیان شروع به کار می کند
.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.