سنا خبر » مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروزبه گزارش «سنا نیوز»،مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷ را با عنوان «نوروزگردی در ایران» برگزار می کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ به نقل از گزارش ایرنا، ایام نوروز و تعطیلات عید، فرصت مغتنمی برای گشت وگذار در طبیعت و سفر به مناطق مختلف کشور فراهم می سازد، از این رو نیوزگزاری جمهوری اسلامی قصد دارد با رویکرد هدفمندسازی این اوقات و ثبت ذوق بصری هموطنان، مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷ را برگزار کند.
موضوع این مسابقه ثبت جلوه های نوروزی از جمله مشارکت مردم در برپایی جشن نوروز و معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری کشور است.
بر اساس فراخوان مسابقه که به همت معاونت نیوز و فنی نیوزگزاری جمهوری اسلامی برگزار می شود، علاقه مندان می توانند عکس های خود را با این آدرس http://www.irna.ir/irnapic97 ارسال کنند.
همه عکس های ارسالی مورد داوری قرار خواهند گرفت، و به صاحبان پنج اثر برگزیده مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷، جوایز ارزشمندی اهدا می شود.
اسامی برگزیدگان مسابقه نیز ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۷ بر روی سایت نیوزگزاری جمهوری اسلامی به نشانی www.irna.ir منتشر خواهد شد.
تشویق مردم و علاقه مندان برای مشارکت در عرصه تولید نیوز و عکس، از جمله رویکردها و دستور کار نیوزگزاری جمهوری اسلامی بوده و در این راستا، قرار است مسابقات مختلفی به مناسبت و موضوعات مختلف در ماه های آتی برگزار کند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.