سنا خبر » مسابقه عکس “حرفه ای ها”


به گزارش «سنا نیوز»، بانک تجارت به ‌مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز با برگزاری مسابقه عکس “حرفه ای ها” به ۲۶ عکس برگزیده، جایزه می دهد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ به نقل از گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در ایام نوروز ۹۷  این بانک با هدف ایجاد فضای شور و نشاط نوروزی درمیان کاربران فضای مجازی و ایجاد فرصت تعامل بیشتر با دنبال کنندگان صفحات بانک تجارت، مسابقه عکس “حرفه ای ها” را در پیام رسان تلگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می کند .

شرکت کنندگان می توانند از یکم لغایت سیزدهم فروردین درکنار افراد حرفه ای که مهارت ویژه ای در شغل و زندگی شان
( آشپز حرفه ای ، راننده حرفه ای ، ورزشکار حرفه ای ، تعمیرکار حرفه ای و … ) دارند عکس گرفته و در صفحات اجتماعی خود منتشر کنند. از بین عکس های منتشر شده توسط کاربران پس از داوری، ۲۶ عکس برگزیده در روز عید مبعث مقارن با بیست و پنجم فروردین ماه  ، معرفی می شوند.

کاربران درنظر داشته باشند ، انتشار عکس به صورت عمومی به گونه ای که بازدید عکس در تلگرام و پسند( لایک) پست در اینستاگرام قابل مشاهده باشد و درج هشتگ  “# حرفه_ای_ باشید ” زیر پست مربوط به عکس برای شرکت در مسابقه
“حرفه ای ها”  الزامی بوده و خلاقیت و رعایت اصول عکاسی از معیارهای اصلی انتخاب عکس های برگزیده است.بانک تجارت در پایان مسابقه” حرفه ای ها ” ازطریق صفحات رسمی خود در شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی ، مجموعه ای از عکس های ارسالی که از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند را منتشر می کند .

علاقه مندان، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بانک تجارت مراجعه نمایند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.