سنا خبر » مسابقه طراحی پل هوایی عابر پیاده میدان بیت‌المقدس


به گزارش نیوزنگار سنا نیوز،  سیدعلی حسین پور با اعلام این نیوز افزود: اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد در نظر دارد طراحی پل هوایی عابر پیاده میدان بیت‌المقدس را به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.

وی افزود: تامین ایمنی و آسایش و رفاه شهروندان، بهره‌گیری از مفاهیم و ارزش‌های هنر ایرانی، ارتقاء کیفیت فضاهای شهری و افزایش حس رضایتمندی شهروندان، خلق سازه‌های مورد نیاز با توجه به سابقه تاریخی شهر و دستیابی به الگوهای بهینه از نظر فنی و اقتصادی و اجرائی از جمله اهداف و رویکردهای این فراخوان و طرح می‌باشد.

حسین‌پور اذعان داشت: لذا از کلیه متقاضیان دارای صلاحیت و تخصص در زمینه طراحی و معماری دعوت به عمل می‌آید حداکثر ظرف مدت ده روز از تاریخ انتشار آگهی فراخوان یعنی تا ۳۱ شهریورماه جاری، مدارک طرح به همراه رزومه و سوابق فعالیت خود را طبق فرمت درخواستی به آدرس مشهد، میدان شهدا ، ساختمان شمس، طبقه دوم ، واحد۹ ، دفتر طرح‌های موضعی و ویژه اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد ارسال نمایند.

وی در مدارک مورد نیاز شرکت در این فراخوان نیز گفت: بیان گرافیکی و نوشتاری از کانسپت طرح، پلان ۱:۱۰۰، مقاطع طولی و عرضی، پرسپیکتیوهای مورد نیاز از تمامی جهات ( دید از خیابان، پرنده و دیدهای انسانی از روی پل به نحوی که تصویر مناسبی از پل و کانسپت طرح به مخاطب ارائه کند، جزئیات معرفی ایده فاز ۱ و ارائه نمای شب و نورپردازی پروژه از جمله مدارک مورد نیاز برای ارسال می‌باشد.

مدیر کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: دکتر استادی، دکتر باقر زاده، دکتر دادپور، مهندس اسماعیلی و مهندس وحیدیان، هیات داوران این مسابقه را تشکیل می‌دهند.

حسین پور تاکید کرد: با عنایت به اینکه در گام اول نسبت به شناسایی علاقه‌مندان و طراحان اقدام می‌گردد لذا افراد متقاضی می‌بایست رزومه شخصی خود را در قالب فرم پیوست(فرم الف) به همراه مدارک و مستندات درخواستی در آگهی منتشر شده در سایت اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد، تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه جاری به آدرس ایمیل yavari-m@mashhad.ir ارسال نمایند.

وی در مورد جوایز این مسابقه نیز گفت: با طرح منتخب اول انعقاد قرارداد خواهد شد و همچنین به طرح منتخب اول یک سکه تمام بهار آزادی و طرح منتخب شوم نیز یک نیم سکه بهار آزادی اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۱۲۹۱۴۵۰-۰۵۱ اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری( مهندس یاوری) تماس و یا به آدرس مشهد، میدان شهدا، ساختمان شمس، طبقه دوم، واحد ۹ مراجعه نمایند.