سنا خبر » مسابقه “روز ملی شهدا” برگزار می شود


به گزارش «سنا نیوز»،به مناسبت فرا رسیدن “روز ملی شهدا” در استان‌گیلان، «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» به مسابقه گذاشته می شود.

بر پایه ی گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و ایثارگران استان گیلان، سایت نوید شاهد استان گیلان به مناسبت فرا رسیون “روز ملی شهدا” مسابقه ی «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» را بدون محدودیت سنی، برگزار می‌کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛  به نقل از  “هاتف نیوز” از ایثار گیلان، به مناسبت ۲۲ اسفند «روز ملی شهدا» سایت نوید شاهد گیلان در نظر دارد مسابقه ی «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» را برگزار کند.
بر پایه ی این‌گزارش موضوع این جشنواره «دلنوشته عاشقانه و نامه یی به یک شهید» است، که علاقه مندان می توانند دلنوشته های خود را در زمینه ی مدافعان حرم، اخلاق و سبک زندگی شهدا، انگیزه ی شهدا برای دفاع از اسلام، انتظار شهدا از مردم و هر موضوع دیگری که تصور می کنند در قالب دلنوشته، با شهدا در میان بگذارند، بنویسند.
به پنج دلنوشته‌ی زیبا و دلنشین ساعت ۹ روز دوشنبه۲۱ اسفند ماه امسال با انجام قرعه کشی در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیای رشت جوایزی ارزنده اهدا می شود.
این مسابقه شرایط سنی و محدودیت در سطر نوشتاری ندارد و علاقه مندان می بایست برای شرکت در این مسابقه از ۱ تا ۲۰ اسفند دلنوشته های خود را در نشانی اینترنتی: http://navideshahed.com/fa/forms/17
ثبت کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۹۳۶۰۳۶۷۷۱۹ بگیرند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.