سنا خبر » مسابقه «جلوه نور» در تبیان برگزار می شودبه گزارش «سنا نیوز»وبسایت فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان به مناسبت میلاد مسعود حضرت زهرای مرضیه(سلام الله علیها) مسابقه الکترونیکی کتابخوانی «جلوه نور» را ویژه اعضای خانواده بزرگ تبیان برگزار می‌کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛،به نقل از گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، باشگاه کاربران موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان این مسابقه را بر اساس کتابی در مورد زندگی پربار حضرت زهرا(سلام الله علیها) تهیه و منتشر نموده است.
باشگاه کاربران این مسابقه را با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج فضائل حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) تهیه و منتشر نموده است.
شرکت در این مسابقه منحصر به اعضای خانواده بزرگ تبیان بوده و تنها این کاربران می توانند در این مسابقه شرکت کنند. سایر علاقه مندان نیز می توانند با رماجعه به صفحه اصلی سایت تبیان و طی کردن فرایند عضوگیری و ثبت نهایی عضویتشان، در این مسابقه و سایر مسابقات این بخش شرکت کنند.
گفتنی ست مهلت شرکت در این مسابقه که از دوازدهم اسفندماه آغاز شده، تا پایان ماه و سال جاری خواهد بود. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.