سنا خبر » مسابقه اندیشه های امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد


به گزارش «سنا نیوز»، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه کتابخوانی دیدگاه و اندیشه های امام خمینی (ره) راجع به زنان خرداد امسال در این استان برگزار می شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، سید بهاءالدین ملک حسینی روز شنبه در گفت و گو با نیوزنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقه به مناسبت بیست و نهمین سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بین فرهنگیان و دانش آموزان مقطع تحصیلی متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.
وی افزود: زمان، مکان و دیگر جزئیات برگزاری این مسابقه به زودی تعیین و به اطلاع متقاضیان شرکت در آن رسانده می شود.
ملک حسینی بیان کرد: به مناسبت ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به ۱۴ نفر از افرادی که بالاترین نمره را در این مسابقه کسب کنند جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
وی عنوان کرد: ۱۳ خرداد امسال آیین ختم قرآن کریم به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و با حضور فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در نقاط مختلف این استان برگزار می شود.
ملک حسینی ابراز داشت: سیاه پوش کردن سردرب مدارس و اداره های آموزش و پرورش و برگزاری آیین سخنرانی در آنها، نشست ‌های پرسش و پاسخ، برگزاری مسابقه از وصیت‌ نامه سیاسی – الهی امام راحل و حضور در آیین ۱۴ خرداد از مهمترین برنامه ‌های سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد است.
وی گفت: ستاد گرامیداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در اداره های آموزش و پرورش شهرستان‌ ها و مناطق سیزده گانه کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال ‌شده است.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۱۵۲ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم دارد.