سنا خبر » فراخوان یازدهمین جشنواره شعر انتظار در زرندیه


به گزارش «سنا نیوز»،جشنواره شعر انتظار ۱۰ اردیبهشت ماه همزمان با ایام نیمه شعبان و با حضور شاعران آئینی کشور در شهر مامونیه برگزار می‌شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ از اراک، جشنواره شعر انتظار هر سال در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) برگزار می‌شود که اسفند ۹۶فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره منتشر شد.

این جشنواره در محورهای موضوعی جشنواره از جمله استکبارستیزی و عدالت‌گستری قیام حضرت مهدی(عج)، انتظار فرج و تاثیر آن در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تفاوت انتظار عالمانه و انتظار عامیانه، ولایت فقیه، نیابت از ولایت امام عصر(عج)، نیمه شعبان روز جهانی مستضعفان و انقلاب اسلامی و آمادگی جهانی برای انقلاب حضرت مهدی(عج) برگزار می‌شود.

افرادی که علاقمند به ارسال آثار در این جشنواره هستند تا ۳۰ فروردین ماه سال آینده فرصت دارند اشعار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند؛‌ جشنواره شعر انتظار ۱۰ اردیبهشت ماه همزمان با ایام نیمه شعبان و با حضور شاعران آئینی کشور در شهر مامونیه برگزار می‌شود.

نفر اول این جشنواره ۶ میلیون ریال، نفر دوم ۴ میلیون ریال و نفر سوم ۲ میلیون ریال و به صاحبان همه آثار شرکت کننده لوح یادمان جشنواره اهداء خواهد شد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه طی ۱۰ سال گذشته اقدام به برگزاری جشنواره شعر انتظار در استان کرده است که سال آینده یازدهمین جشنواره را برگزار خواهد کرد.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.