سنا خبر » فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» در چهارمحال و بختیاری


به گزارش «سنا نیوز»،ارشاد اسلامی استان البرزپانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و به میزبانی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می شود که فراخوان این جشنواره امروز (۱۹ خرداد) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» همزمان با جشن های دهه کرامت، میلاد فرخنده هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و همچنین بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی (شاه چراغ) به میزبانی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با مشارکت بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (علیه السلام) و معاونت هنری وزارت ارشاد و اسلامی برگزار می شود.

ایجاد بستری مناسب برای رشد و حمایت از هنر های ملی و سنتی کشور، تشویق هنرمندان جوان و مستعد نگارگر و حمایت از خلق آثار هنری در جهت ارتقای معنویت در سطح جامعه از اهداف برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» است.

نگارگری با موضوعات دینی، گل و مرغ ایرانی و تذهیب از فصل های مسابقه پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» است.

پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» تیر ماه سال جاری برگزار می شود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی Shamstoos.ir مراجعه کنند.