سنا خبر » فراخوان هنرمندان برای هجدهمین جشنواره پسامهر


به گزارش «سنا نیوز»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا، از آغاز به کار هجدهمین جشنواره ی پسامهر نیوز داد.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل از روابط عمومی ارشاد فارس، محمدکاظم رحمانی گفت: انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به منظور رشد و گسترش و بهره گیری از استعدادهای هنرمندان برای هجدهمین سال پیاپی اقدام به برپایی جشنواره استانی تئاتر پسامهر کرده است .
وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد هنری توجه و نگاه ویژه و هنرمندانه به شعارسال «حمایت ازکالای ایرانی» و اهمیت تولیدات داخلی در راستای اشتغال دانست.
رحمانی افزود: توجه جدی مخاطب به عنوان یکی از ارکان اساسی هنرهای نمایشی، توجه به عنصر نوآوری و شگفتی در نمایش ها، رونق بخشیدن و سوق دادن به متون و آثار بومی، توجه به شناخت وفهم صحیح نسبت به نمایشنامه های چاپی و خارجی، نگاهی کاوشگرانه و مدبرانه به جامعه و مسائل اجتماعی عنوان کرد .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی فسا، گفت: هر هنرمند صاحب اثر صرفا می تواند با یک اثر درخواست حضور در جشنواره را داشته باشد؛ متقاضی باید ٣ نسخه لوح فشرده با مجوز کتبی نویسنده، مترجم یا ناشر و چکیده سوابق هنری را به همراه تقاضای حضور در جشنواره را تا تاریخ ١٨ مردادماه امسال به دبیرخانه واقع دربلوار معلم، طبقه فوقانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا به نشانی ershad_fasa@yahoo.com ارسال کنند .
رحمانی خاطرنشان کرد: نتایج بازبینی ٢۵مردادماه اعلام می شود و گروه های برگزیده نیمه اول شهریورماه با حضور داوران کشوری در سالن استاد سیروس خورشید و سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا به رقابت می پردازند .