سنا خبر » فراخوان نمایشگاه گروهی پاریس


به گزارش «سنا نیوز»،گروه هنری نیدراآرت در ادامه سلسله نمایشگاههای بین المللی خود برای سومین بار اقدام به برگزاری نمایشگاه گروهی پاریس می نماید که در تاریخ ۳ خرداد ماه ۱۳۹۷ بمدت یک هفته در گالری لیندا فارل شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد.

 

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ رویکرد این نمایشگاه کشف و معرفی استعدادهای نوظهوراز تمام رشته های هنرهای تجسمی وکمک به برقراری ارتباط هنرمندان ایرانی با مخاطبان خارج از ایران است.

* آخرین مهلت ارسال جهت بررسی آثار ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷ می باشد .

ارسال آثار جهت بررسی رایگان میباشد.

* پذیرش آثار بدون محدودیت سنی ,از تمامی تکنیک ها و استایل ها, در ابعاد اعلام شده بلامانع است. در ارتباط با اثار راه یافته به نمایشگاه , تصاویر با فرمت jpg,با کیفیت مناسب و هم چنین اطلاعات شناسنامه اثر شامل عنوان ,اندازه و سال خلق اثر می بایست به نماینده و یا مسئولین برگزاری نمایشگاه فرستاده شود.

* بعد از اتمام مدت نمایشگاه برای هنرمندان گواهی شرکت در نمایشگاه و کاتالوگ نمایشگاه اهدا خواهد شد.

* آثار هنرمندان راه یافته به نمایشگاه به مدت یک سال در وب سایت اینترنتی نیدراآرت جهت فروش آنلاین قرار داده خواهد شد.

* موضوع نمایشگاه آزاد و بدون مغایرت با ارزشهای اخلاقی, دینی و سیاسی می باشد ,آثار دارای بیان و اصول بنیادی هنر در تمامی رشته های تجسمی شامل نقاشی، نقاشیخط، چاپ و چاپ دستی ، عکاسی، هنر دیجیتال، تصویرسازی و گرافیک پذیرفته خواهد شد.

* نحوه شرکت بدین ترتیب می باشد که هنرمند ابتدا نمونه آثار ، اطلاعات تماس و همینطور رزومه خود را به آدرس ایمیل نیدرا آرت (nidra.art@gmail.com) ارسال می کند . پس از بررسی آثار توسط کارشناسان نیدرا آرت و گالری, در صورت تایید، برای هنرمندان راه یافته به نمایشگاه از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد .

* ابعاد اثار پارچه ای که قابلیت رول شدن دارند، می بایست به اندازه ۷۰*۵۰ سانتی متر باشد و حداکثر ابعاد آثار مقوایی و غیر قابل رول ۴۰*۳۰ سـانتی متر می باشد.

در شهر محل برگزاری نمایشگاه ، آثار پارچه ای شاسی و اثار مقوایی قاب خواهند شد.

هزینه ورودی هر اثر جهت شرکت در نمایشگاه بعلاوه هزینه پست رفت و برگشت، هزینه قاب و شاسی، تبلیغات، پوستر و کاتالوگ جمعا ۲۵۰ یورو میباشد.، که معادل ریالی این مبلغ به شماره حساب بانکی در ایران واریز میشود.

* راه های ارتباطی با مسئولین نیدرا آرت از طریق تلگرام، واتساپ و یا تماس تلفنی:

شماره های تماس تلفنی:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۰۵۳۵۰۱۷۹۰۵۸

شماره های تلگرام:

خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳

آقای محمدزاده: ۰۰۹۸۹۱۲۳۲۶۱۲۴۶

* قیمت پایه آثار توسط هنرمند اعلام می شود اما قیمت نهایی را گالری با توجه به شرایط تعیین میکند.

در صورت فروش٬ ۲۰٪ از مبلغ فروش بعنوان سهم گالری کسر و باقی مانده مبلغ حداکثر دو هفته بعد از اتمام نمایشگاه بحساب بانکی هنرمند واریز میگردد.

* • وب سایت نیدرا آرت: www.nidraart.com

* • آدرس ایمیل: nidra.art@gmail.com

* • کانال تلگرام نیدرا آرت: https://t.me/Nidra_art

* • اینستاگرام نیدرا آرت: https://www.instagram.com/nidra_art

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.