سنا خبر » فراخوان نخستین جشنواره عکس یزد شهر زیبای منبه گزارش «سنا نیوز»،نخستین جشنواره عکس «یزد شهر زیبای من» در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی در ایام نوروز یزد برگزار می‌شود.

 به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه نخستین جشنواره عکس«یزد شهر زیبای من»در نوروز۹۷ برگزار می‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه امسال شاهد تحول بسیار خوبی در عرصه زیباسازی سیما و منظر شهری یزد بودیم.
حامد سلطانی با اشاره به انجام فعالیت‌های مختلف عمرانی برای زیباسازی شهر یزد در نقاط مختلف شهر بیان کرد:با توجه به این اقدامات همچنین لزوم ایجاد فضایی با نشاط در بین مردم و جلب مشارکت آنها در امور شهری، امسال نخستین جشنواره عکس یزد شهر زیبای من برگزار می‌شود.
وی گفت: این جشنواره در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و موبایلی در نظر گرفته شده و هر نفر می‌تواند تنها در یکی از بخش‌های جشنواره شرکت کند.
سلطانی محورهای این مسابقه را «یزد و دوچرخه»،«یزد و المان‌های نوروزی»، «یزد و گردشگری شهری»، «یزد و گردشگری دینی»، «یزد و معماری بومی»، «یزد و آداب و رسوم نوروزی»، «یزد و جاذبه‌های فرهنگی»، «یزد و همزیستی ادیان»، «یزد و صنایع دستی»، «یزد و طبیعت» و «یزد و میهمانان جهانی» اعلام کرد وی  گفت: علاقمندان می توانند با مراجعه به ربات @yazdeman_bot پس از ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود، تصاویر خود را در یکی از بخش‌های حرفه‌ای یا موبایلی ارسال نمایند.
دبیر نخستین جشنواره عکس یزد شهر زیبای من حداکثر تعداد تصاویر ارسالی برای هر نفر در بخش عکاسی حرفه‌ای ۱۰ مورد و برای بخش مردمی برای هر شرکت کننده را هفت مورد اعلام کرد.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.