سنا خبر » فراخوان مقاله کنگره ۲۰۱۹ شورای‌ بین‌المللی پرستاران


به گزارش «سنا نیوز»، مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری کشور از برگزاری کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با موضوع «نگاهی فراتر از مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در جهت سلامت» نیوز داد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، ابراهیم محمدی گفت: کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با موضوع «نگاهی فراتر از مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در جهت سلامت» در تاریخ ۲۷ ژوئن برابر با ۶ تیرماه ۱۳۹۸ به مدت ۵ روز در سنگاپور برگزار می‌گردد.

وی ادامه داد: در این کنگره علاوه بر پرداختن به موضوع مراقبت‌های بهداشتی و درمانی، به مباحثی چون تعیین‌کننده‌های اجتماعی سلامت مانند آموزش، فقر، برابری جنسیتی و بسیاری از موارد دیگر برای پرستاران تأکید می شود.

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: حضور هزاران پرستار در این کنگره، آن‌را به عنوان بزرگ‌ترین رویداد پرستاری دنیا که فرصت‌های لازم را در جهت ایجاد روابط و انتشار دانش در میان تخصص‌ها و سایر فرهنگ‌ها به‌وجود آورده است مطرح می‌کند.

وی با بیان این که کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با حضور سخنرانان و بزرگان طراز اول پرستاری دنیا شامل سمپوزیوم‌ها، جلسات هم زمان و دیگر رخدادهای علمی برگزار خواهد ش، تصریح کرد: از جذابیت‌های این کنگره نمایشگاه عملی، دستاوردهای پرستاری، جشن افتتاحیه و رژه پرستاری است.

محمدی افزود: همچنین سازمان نظام پرستاری کشور به مقالات پذیرفته شده در این کنگره براساس دستورالعمل تسهیلات شرکت در همایش‌های بین‌المللی، حمایت‌های نقدی و غیرنقدی به عمل می‌آورد و برای حضور پرستاران عضو سازمان در صدد ایجاد تور گردشگری برای شرکت در این کنگره می باشد.

وی یادآور شد: علاقمندان می توانند موضوعات و جزئیات فراخوان مقاله را در وب سایت شورای بین المللی پرستاران http://www.icn.ch/events/ICN-Congress-Singapore-June-2019/ مشاهده کنند.