سنا خبر » فراخوان مسابقه عکاسی با موبایل “فارما فریم”


به گزارش «سنا نیوز»، به نقل گزارش دبیرخانه چهارمین نمایشگاه بین‌ا‌‌لمللی ایران‌فارما، اولین مسابقه عکاسی با عنوان «فارما فریم» در نمایشگاه ایران‌فارما برگزار می شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، هدف این مسابقه جلب مشارکت عمومی در نحوه برگزاری، اعتلای کیفی رویداد‌های این نمایشگاه و همچنین تشویق و ترغیب بازدیدکنندگان و غرفه‌داران به ثبت اتفاق‌های این رویداد اعلام شده است.

غرفه سازی، چیدمان، مشتری مداری، اطلاع‌رسانی، بهترین قاب عکاسی، عکس گروهی، سلفی با زمینه نمایشگاه، ثبت رویداد‌های نمایشگاه، تور دانشجویی از جمله موضوعات مورد توجه برای انتخاب عکس¬ها از سوی دبیرخانه اعلام شده است. همچنین تحت عنوان # ایران-فارما- من هم عکس‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

شرکت برای تمامی بازدیدکنندگان و غرفه داران در این مسابقه آزاد استف محل عکاسی نمایشگاه چهارمین رویداد بین المللی ایران فارما است و کلیه عکس‌هایی که در فضای نمایشگاه (فضای بیرونی و فضای درونی) عکاسی شده باشد در مسابقه شرکت داده می‌شود.

شرکت در این مسابقه تنها از طریق ارسال عکس موبایلی به دایرکت اینستاگرام نمایشگاه به نشانی iranpharmaexpo@ امکان‌پذیر خواهد بود و هر شرکت‌کننده در هر روز مجاز به ارسال حداکثر ۵ عکس است.

علاقمندان می‌توانند از ۹ صبح تا ساعت ۱۴:۰۰ هر روز نسبت به ارسال عکس اقدام نمایند. ارسال مشخصات شامل نام، نام خانوادگی و شماره تماس ضروری است و اعلام شده است؛ دبیرخانه ایران فارما مجاز به استفاده از عکس‌ها در سایت، گالری تصاویر و سایر موارد تبلیغاتی با ذکر نام عکاس خواهد بود.

هر روز در ساعت ۱۷ و در مقابل غرفه (mPharma D۲۲۹) به شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی نقدی پرداخت می‌شود و طی مراسمی از بهترین سه عکس دریافتی تقدیر و به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

راه‌های ارتباط با دبیرخانه این موارد عنوان شده اند: