سنا خبر » فراخوان مسابقه طراحی مبلمان ۲۰۱۸


به گزارش «سنا نیوز»،مسابقه معماری طراحی مبلمان ۲۰۱۸ با رویکرد رشد انسان در فضای داخلی و تأثیر دکوراسیون بر روحیات انسان برگزار می گردد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل از آرل، اینکه مبلمان در فضای داخلی چه نقشی در رشد شخصیت ما خواهد داشت، چگونه به زندگی ما نظم می بخشد، و چطور به کیفیت محیط زندگی مان می افزاید. مبلمان یک بخش جدایی ناپذیر و مؤلفه ای بسیار مهم برای ارتقاء سطح زندگی انسان به شمار می رود. لذا این مسابقه نیازمند طرح منحصربه فردی است که بتواند به ارتقاء کیفیت زندگی یک شخص یا خانواده کمک کند. گروه BOUN به عنوان اسپانسر این مسابقه به دنبال طرح های استثنایی با خصویت کانسپت/اجرا (concepts/built) می باشد. طراحی مبلمانی که بتواند زندگی یک فرد را انسانی تر کند. برای ثبت نام در مسابقه معماری و مشاهده جوایز و تاریخ ثبت نام به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جوایز مسابقه:
جایزه مسابقه نقدی بوده و به مبلغ ۲۵۰۰ دلار برای ۵ شاخه طراحی در نظر گرفته شده است. این گروه شامل طراحی مبلمان برای: فضای مسکونی، فضای تجاری، خورده فروشی، پذیرش، و فضاهای تفریحی می باشد.
دو تقدیر نامه هم برای طرح های منتخب در نظر گرفته شده که مانند ۵ فضای بالا به دو نفر اهدا می گردد.
طرح های برگزیده و منتخب داوران این فرصت را دارند تا کارهای خود را در کنفرانس و سپس وبسایت BOUN به نمایش بگذارند.

زمان بندی مسابقه:

تاریخ اتمام ثبت نام: ۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۹ خرداد ۱۳۹۷)

تاریخ شروع رای داوران به آثار ارسال شده: ۲۷ مه ۲۰۱۸ (۶ خرداد ۱۳۹۷)
تاریخ نظرسنجی عمومی: ۹ مرداد ۱۳۹۷
تاریخ اعلام نتایج: ۹ شهریور ۱۳۹۷

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.