سنا خبر » فراخوان مسابقه بین المللی تصویربرداری Luz y Vanguardiasبه گزارش «سنا نیوز»، جشنواره Luz y Vanguardias در شهر سالامانکا اسپانیا از ۱۴ تا ۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار میشود.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ در طول چهار شب جشنواره در اسپانیا، شرکت کنندگان، آثار خود را در Townhall سالامانکا در Mayor پلازا ارائه خواهند کرد و با نمای باروکی بنا بازی میکنند.
اثر برگزیده ۱۵ هزار یورو جایزه دریافت خواهد کرد و نفر دوم ۵ هزار یورو دریافت میکند. این جوایز توسط شورای شهر سالامانکا حمایت می شود. هر دو اثر برگزیده توسط هیئت داوران حرفه ای تشکیل شده از متخصصان در زمینه هنر، فرهنگ، تصویر و ارتباطات انتخاب خواهد شد.
علاوه بر این، مردم در وبسایت جشنواره، به کارهای مورد علاقه خود رای میدهند و اثر برگزیده ۳ هزار یورو جایزه دریافت میکند.
هنرمندان و شرکت هایی که مایل به شرکت در این رویداد هستند، باید از طریق وب سایت رسمی یا با ارسال ایمیل به info@luzyvanguardias.com برای به دست آوردن قوانین رقابت و مشخصات فنی، با سازمان جشنواره تماس بگیرند.
برنده مسابقه بین المللی در نسخه گذشته Luz y Vanguardias هنرمند فرانسوی Jerem Oury از استودیو Echelon Mapping با Prism بود. هنرمندان هندوراس Heleci Ramírez و Gabriel Vallecillo Márquez جایزه انتخاب مردم را با Xibalbá به دست آوردند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۴ می ۲۰۱۸ (۲۴ اردیبهشت ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.