سنا خبر » فراخوان طراحی گرافیک و تصویرسازی «نوروز» در تهران


به گزارش «سنا نیوز»،فراخوان شرکت در کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویر سازی با موضوع نوروز، توسط سازمان زیبا سازی شهرداری تهران منتشر شد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛به نقل از ایرنا ، سازمان زیباسازی شهرداری تهران، در این فراخوان از طراحان گرافیک و تصویرسازان حرفه ای سراسر کشور خواسته شده است تا برای شرکت در کارگاه ۵ اثر خودرا ارسال کنند.
براین اساس علاقه مندان در کارگاه ملی آثار می توانند رزومه و شماره تماس خود را در قالب یک فایل pdf، ‌نام و نام خانوادگی مطابق با کارت ملی و شماره تماس با حجم کمتر از۱۰ مگابایت نیز حداکثر تا دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح، به آدرس farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند.
گفتنی است آثار ارسالی توسط اساتید کارگاه بهرام کلهرنیا، کورش پارسانژاد بررسی و در صورت تایید، حضور هنرمندان برتر در کارگاه مشخص خواهد شد.
همچنین نمایش آثار برتر به مدت سه روز ۱۶، ۱۷و ۱۸ اسفندماه (چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه) از ساعت ۹ تا ۱۸ در عمارت عین الدوله پایتخت برگزار می شود.
همچین آثار منتخب این کارگاه برروی سازه های شهری در معرض دید عموم قرار می گیرد.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.