سنا خبر » فراخوان طراحی محصول Reshape ۱۸


به گزارش «سنا نیوز»،رویداد Noumena، در همکاری با IN (۳D) USTRY و Fira بارسلونا، طرح هایی را در زمینه ی تلنولوژی پوشاک در رقابت کالاهای مصرفی می‌پذیرد.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز ، در نسخه چهارم این رویداد، تمرکز بر لباس های سفارشی و یا محصولاتی است که، سلامت افراد در زندگی روزمره را ارتقاء می‌دهد.
اعضای هیئت داوران ده اثر منتخب را اعلام میکنند که سه اثر برتر جایزه دریافت خواهند کرد و هفت اثر دیگر به عنوان آثار قابل تقدیر اعلام خواهند شد. تمام آثار به صورت آنلاین به نمایش در خواهند آمد و از آنها برای شرکت در جشن اهدای جوایزی به ارزش هزار یورو ، دعوت خواهد شد.

در سال جاری رقابت شامل دو دسته است:
• طراحی پوشیدنی
• کالاهای مصرفی

مسابقات برای معماران، طراحان، مهندسان زیست شناس، دانشجویان و متخصصان از هر زمینه باز است و هدف آن تبادل ایده های خلاقانه و نو آورانه است.
گروهی از کارشناسان با پیشینه تخصصی در زمینه هایی نظیر طراحی مد، نوآوری محصول و تکنولوژی پوشیدنی، فرصت های توسعه کسب و کار و برنامه های آینده پیشنهادات طراحی شده را مورد بررسی و بحث قرار می دهند.
هزینه ثبت نام برای هر ارسال ۳۰ یورو است.

مهلت ثبت نام: ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ (۱۹ شهریور ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.