سنا خبر » فراخوان شرکت در جشنواره فیلم 100 ثانیه ای ریحانهبه گزارش «سنا نیوز»،فراخوان شرکت در جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه ای ریحانه با موضوع “چرا مادر من بهترین است…؟” منتشر شد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ به نقل از روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی، این جشنواره با هدف شناسایی آثار تصویری مرتبط با نقش‌ آفرینی مادران در خانواده و تکریم جایگاه والای آنها، ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می شود.

علاقه مندان می‌ توانند تصاویری را که گویای نقش مادر در خانواده باشد، در قالب مستند یا داستان با مدت زمان حداکثر ۱۰۰ ثانیه به جشنواره ارسال کنند.

داوری جشنواره در رده نوجوانان (زیر ۱۵ سال) و جوانان، به‌صورت مجزا انجام خواهد شد و در مجموع جوایز نفیسی به هشت برگزیده در دو بخش تعلق خواهد گرفت.

آثار باید از طریق ربات تلگرامی جشنواره به آدرس: ReyhanehFestivalbot@ ارسال شود و پایان خرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۸۴۴۵۱۴۲-۰۵۱(بخش رضوان تصویر) تماس بگیرند و یا به پایگاه اطلاع رسانی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی به آدرس اینترنتی  www.aqart.ir مراجعه نمایند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.