سنا خبر » فراخوان سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا


به گزارش «سنا نیوز»، سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ تا ۱۴ مهر ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان معاونت تحقیقات و فناوری در شهر همدان برگزار می شود.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه های تحت پوشش: حرفه های پزشکی ، علوم عصبی
برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان معاونت تحقیقات و فناوری
شهر برگزاری: همدان

گسترش روزافزون علوم توانبخشی و علوم وابسته در جهان معاصر، متخصصان و علاقمندان این حوزه از علم را ناگزیر می سازد که با آخرین تجارب و دستاوردهای مرتبط آشنا شوند.
پس از حدود نیم قرن حضور رشته های توانبخشی در کشور و یک دهه حضور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتخاریست برای ما که در شهر همدان، دیار ابوعلی سینا، میزبان شما علاقمندان به پژوهش و سروران گرامی در دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ ۱۳ و ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۶ هستیم.
دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا، ضمن یادآوری اولین همایش که یکی از رویداد علمی و برجسته توانبخشی در کشور بوده است،در برگیرنده‌ی کلیه‌ی محورها، مباحث و موضوع‌های توانبخشی عصبی خواهد بود و از حوزه هایی است که در آن تمامی رشته های توانبخشی به ارائه خدمات و انجام پژوهش می پردازند. در این دو روز سعی خواهد شد از دانش، تفکر و تجارب ارزنده پژوهشگران و اساتید ارجمند در عرصه های مختلف هرچه بیشتر بهره گرفته شود.
امید است این همایش بتواند فضای زنده‌ای برای تبادل اندیشه ها که شرط اساسی و ضروری رشد علمی در جامعه به شمار می رود، بین شرکت‌کنندگان ایجاد نماید و با تقویت نگرش ها و رویکردهای میان رشته ای و بین رشته ای و با تاکید بر توانبخشی عصبی، پویایی بیشتری به این جامعه بزرگ و کمتر شناخته شده ببخشد.