سنا خبر » فراخوان رقابت معماری گروه BI


به گزارش «سنا نیوز»، برگزار کننده رقابت معماری گروه BI یک شرکت معماری در قزاقستان است.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ شرکت BI از سال ۱۹۹۵ کار خود را آغاز کرده و به جهت وجود مشکلاتی که به دنبال کمبود امکانات فرهنگی ، آموزشی و بهداشتی در قزاقستان وجود دارد، این رقابت را با هدف، توسعه یک مفهوم برای طراحی و شناسایی راهکارهای معماری و مهندسی  مدرن و پیشرفته و همچنین فن آوری های نوین برای حل این مشکلات برگزار میکند.
این رویداد به دنبال طرح هایی از مدارس، بیمارستان ها، تئاتر، موزه ها، سالن های کنسرت، استادیوم ها و کتابخانه ها است که عملکردشان با شرایط مدرن مطابقت داشته باشند، با محیط زیست سازگار شوند و مردم با آسایش و ایمنی بالا در آنجا حضور یابند.
علاقه مندان به شرکت در این رویداد میتوانند محل مورد نظر خود را در جمهوری قزاقستان انتخاب کنند و طرح خود را برای آن ارائه دهند.
طرح های ارائه شده می‌بایست در چهار حوزه، اموزش، ورزش، سلامت و فرهنگ باشد.
این رقابت در دو مرحله برگزار میشود، در مرحله اول شرکت کنندگان یک مفهوم کلی از پروژه شهری را ارائه می دهند.
در مرحله دوم ۲۰ فینالیست، طرح اولیه پیشرفته خود را ارائه می دهند که طرح های ارائه شده در هتل هیلتون قزاقستان توسط داوران قضاوت خواهند شد.

جوایز:
نفر اول: یک گواهی نامه همراه با ۱۵۰۰۰ دلار، سفارش پروژه ساختمانی از “BI Group” و فرصت حضور در دوره های آموزشی در یکی از موسسات آموزشی پیشرو اروپا.
نفر دوم: جایزه گواهی نامه همراه با ۱۰،۰۰۰ دلار و سفارش پروژه ساختمانی از “BI Group”
نفر سوم: گواهی نامه همراه با ۵۰۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۷ مه ۲۰۱۸ (۱۷ اردیبهشت ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.