سنا خبر » فراخوان رقابت عکاسی “ما اینجا هستیم”


به گزارش «سنا نیوز»،دهمین دوره جشنواره بین المللی عکاسی Photometria با مضوع “ما اینجا هستیم” فراخوان خود را با دعوت از هنرمندان عکاس سراسر جهان اعلام کرده است.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، موضوع رقابت اشاره دارد به زمان حال و مکانی که در آن قرار داریم به معنی یک موقعیت یا نقطه بدون معنای بُعد با عناصر قابل اندازه گیری دیگر. این امر میتواند موقعیت خاصی را در فضای ذهنی یا واقعی، موقعیت جغرافیایی با ویژگی های فضایی نشان دهد.
جایزه نفر اول این رویداد Nikon D۳۴۰۰ + AF-P ۱۸-۵۵mm kit خواهد بود. سه نفر بعدی نیز جوایزی دریافت خواهند کرد که یکی از سه برنده فرصت حضور در جشنواره سال آینده را با یک نمایشگاه انفرادی دارد.
نمایشگاه عکس های برنده در جزایر فرهنگی یونینا در پالا اسپگیا، یونان، ۲۳ تا ۳ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد. همان نمایشگاه به نقاط دیگر یونان و کشورهای دیگر سفر خواهد کرد. ۴ جایزه در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۸ در مراسم افتتاحیه جشنواره اعلام خواهد شد.
جشنواره عکس Photometria توسط سازمان غیر انتفاعی Entefxis برگزار می شود. جشنواره به عنوان یک نمایشگاه عکاسی معاصر پیش بینی شده است،و در حال حاضر دهمین دوره خود را برگزار میکند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳۰ آپریل ۲۰۱۸ (۱۰ اردیبهشت ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.