سنا خبر » فراخوان رقابت ایده پردازی “تانک کوسه خوشبختی”به گزارش «سنا نیوز»، رقابت ایده پردازی ” تانک کوسه خوشبختی “یک چالش جهانی منحصر به فرد است که در آن به سه دانشجوی دانشگاه برای ایده های نوآورانه خود برای صنعت سلامتی جایزه می دهند.
رقابت از دانشجویان می خواهد که یک ایده ی سلامتی برای آینده ، محصول یا خدماتی که توانایی تبدیل شدن به یک سرمایه گذاری سودآور را داشته باشد، ارائه دهند. هر فرد یا تیم ملزم به ارائه یک ویدیو ۱-۲ دقیقه ای و فرم ارسال مفهوم در مورد موضوع است.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛سه فینالیست در نشست جهانی سلامتی سال ۲۰۱۸ ایتالیا دعوت خواهند شد و جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری را کسب میکنند.
سازمان دهندگان به طور گسترده ای صنعت سلامتی را تعریف می کنند و به دنبال نوآوری هایی در زمینه هایی مانند معماری / طراحی، زیبایی، آموزش و پرورش، تناسب اندام، سرمایه گذاری، پزشکی، تغذیه ، فن آوری، مسافرت، گردشگری و غیره هستند. صنعت سلامتی در حال حاضر بیش از ۳،۷ تریلیون دلار ارزش دارد، در نتیجه فرصتی مناسب برای دانش آموزان با ایده های عالی فراهم می شود!

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.