سنا خبر » فراخوان جشنواره « يک دنيا آرزوي کودکانه»


دبیر اجرایی جشنواره یک دنیا آرزوی کودکانه  در گفتگو با نیوزنگاران با بیان این مطلب گفت: کودکان در مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی می توانند آرزوها و رویاهای خود را نقاشی نموده و در این مسابقه شرکت نمایند.

حاج مهدی توتونچیان گفت: این جشنواره به پیشنهاد گروه « آنایوردوم قاضی جهان» و با مشارکت « انجمن توسعه شهرستان آذرشهر» و با همکاری فرمانداری شهرستان آذرشهر، اداره آموزش و پرورش آذرشهر، بخشداریهای آذرشهر، گوگان و ممقان ، شهرداریها و شوراهای اسلامی شهرهای آذرشهر، گوگان و ممقان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان آذرشهر  ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر و تعدادی از تشکل های مردم نهاد در راستای ارائه آموزش های شهروندی در قالب فعالیت‌های هنری وتفریحی و با هدف تقویت خلاقیت در کودکان برگزار می کند.

وی افزود: در این مسابقه کودکان مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی از سنین ۶ الی ۱۲ آرزوهای خود را در قالب نقاشی بیان می کنند که به زیباترین آنها براساس تعداد آرای مردمی و هیات داوری جوایزی اهدا می گردد و آثار منتخب در قالب نمایشگاه در معرض دید شهروندان قرار خواهد گرفت.

دبیر اجرایی جشنواره یک دنیا آرزوی کودکانه  گفت: کودکان علاقمند به شرکت در این مسابقه در سطح شهرستان آذرشهر می توانند آرزوها و نقاشی های خود را نقاشی نموده و اصل نقاشی خود را تا پنجم اردیبهشت ماه از طریق مدرسه و یا تصویر نقاشی خود را در فضای مجازی به یکی از آیدی های @TotonchianM ، @Deniz1298 ، @feizireza1862 و @APAzarshahr ارسال نمایند.

گفتنی است قرار است به ۴۵ اثر برگزیده کودکان به همراه کارت هدیه و کتب نفیس یک پکیج کامل فرهنگی اهدا شود.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.