سنا خبر » فراخوان جشنواره مطبوعات «ساحل گیلان»


به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، جشنواره استانی نیوزگزاری ها، مطبوعات و صدا و سیما تحت عنوان «ساحل گیلان»   از منظر رسانه با رویکرد گردشگری ساحل بندر آستارا و با محورهای موضوعی آداب گردشگری ساحلی، محیط زیست نوار ساحلی، سازمان های مردم نهاد و ساحل، گردشگری ساحلی و توسعه آن و همچنین نقش ساحل در گردشگر پذیری برگزار می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آستارا در گفتگو با نیوزنگار مهر اظهار کرد: نیوزنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان نیوزی می توانند آثار خود را در قالب نیوز، مصاحبه، گزارش نیوزی، عکس، یادداشت، مقاله و سرمقاله تا ۲۰ مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره در دفتر نیوزگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) شهرستان آستارا واقع در فلکه گاز ارسال کنند.

سامان ساسانیان افزود: نیوزنگاران نیوزگزاری ها، نشریات و صداوسیما در استان گیلان می توانند حداکثر ۲ اثر منتشر شده در هر بخش را از اول تیرماه سال ۹۶ تا ۲۰ مرداد ماه سال جاری در مطبوعات، نیوزگزاری ها و صدا وسیما را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی گفت: آئین اختتامیه جشنواره با تجلیل از نفرات برگزیده در اول شهریور ماه سال جاری در محل ساحل سفیر امید شهرستان آستارا برگزار می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آستارا بر همکاری دستگاه های مرتبط برای برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره استانی تاکید و خاطرنشان کرد: رسانه ها رابط بین مردم و مسئولان هستند و همه رسانه ها چه دیداری، شنیداری و مکتوب به عنوان بازوان قدرتمند نقش ویژه ای در توسعه همه جانبه کشور دارند.