سنا خبر » فراخوان جایزه Rifat Chadirji / مرکز طراحی بغدادبه گزارش «سنا نیوز»، جایزه جایزه Rifat Chadirji از دانشجویان، طراحان و معماران در سراسر جهان دعوت کند سایت فعلی استفاده نشده از ساختمان قدیمی استان را به مرکز طراحی بغداد در منطقه فرهنگی شهر الوراسفا تبدیل کنند.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ برگزارکنندگان به دنبال طرح هایی هستند که در نمای ساختمان اشاره داشته باش به دوره های تاریخی بغداد.
به برنده جایزه اول ۵۰۰۰ دلار اعطا خواهد شد و به مراسم جایزه ی ۲۰۱۸ دعوت میشود. همراه با پوشش هزینه های پرواز و هتل توسط سازمان دهندگان رویداد. برندگان دوم و سوم هر یک ۱۰۰۰ دلار جایزه همراه با گواهی دریافت خواهند کرد و همچنین به مراسم جایزه ی ۲۰۱۸ دعوت خواهند شد.
علاوه بر این به اثر منتخب مردمی ۵۰۰ دلا اهدا میشود.
معماران، دانشجویان، مهندسین و طراحان دعوت شده اند تا در این رقابت شرکت کنند. مشارکت میتواند بر اساس فردی یا تیمی باشد (حداکثر چهار نفر عضو تیم).
این مسابقه امیدوار است که یک رویکرد معماری جدید به بغداد، به ارمغان بیاورد. تبدیل این سایت به یک مرکز طراحی که بهترین طراحی مدرن را نشان می دهد و همچنین یک فضای همکاری خلاقانه است، پایه ای را برای تبادلات فرهنگی تشکیل می دهد. طرح هایی مورد توجه داوران است که در آن ایجاد یک چشم انداز جدید و خوش بینانه برای آینده طراحی در عراق را همراه با معیارهایی احترام امیز نسبت به میراث فرهنگی ، در یک همبستگی واقعی از قدیمی و جدید نشان دهد.
جایزه ریفات چادیری به نام دکتر ریفات چادیری، معمار بزرگ عراق نامگذاری شده است.

هزینه ثبت نام:
۷۵ دلار – ثبت نام استاندارد
۱۰۰ دلار – آخرین مهلت ثبت نام

مهلت ثبت نام: ۶ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۵ شهریور ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.