سنا خبر » فراخوان جایزه طراحی اروپا


به گزارش «سنا نیوز»، جایزه طراحی اروپا توسط سازمان Intellectual Property Office اتحادیه اروپا برگزار میشود.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ هدف از برگزاری این رویداد بالا بردن آگاهی از سیستم حفاظت طراحی در اتحادیه اروپا و حمایت از طراحی به عنوان یک شغل با حق مالکیت معنوی است.
طراحان به صورت انفرادی و گروهی و یا از طرف شرکت های طراحی میتوانند در این رویداد حضور یابند.

در این رویداد سه گروه مجزا مشخص شده است:
جایزه صنعت: برای RCD متعلق به شرکت هایی که بیش از ۵۰ کارمند دارند و بیش از ۱۰ میلیون € در گردش مالی دارند.
جایزه شرکت های کوچک و نوظهور: برای RCD متعلق به شرکت های دارای کمتر از ۵۰ کارمند و کمتر از ۱۰ میلیون € گردش مالی یا برای شرکت های ایجاد شده پس از ۱،ژانویه ۲۰۱۴ بدون در نظر گرفتن اندازه آنها.
جایزه دستاورد مادام العمر: برای طراحان فردی که اثارشان دارای ارزش قابل توجهی از ارزش زیبایی شناختی است، طی یک دوره حرفه ای ایجاد شده اند و تاثیر قابل توجهی در بازار نیز داشته است.
هیئت داوران این رویداد شامل متخصصین حوزه طراحی صنعتی است.
RCD یک حق مالکیت معنوی است که توسط EUIPO اداره می شود و در سراسر اتحادیه اروپا معتبر است.
فینالیست ها در اکتبر ۲۰۱۸ اعلام خواهند شد و برندگان در مراسم جوایز DesignEuropa در ورشو در نوامبر ۲۰۱۸ دعوت خواهند شد. هزینه های سفر و اقامت توسط سازمان برگزار خواهد شد. برنده هر دسته یک جایزه و گواهی دریافت می کند.
فینالیست ها و برندگان در صفحه جوایز DesignEuropa و در نیوزنامه ها و دیگر مطالب تبلیغاتی و چند رسانه ای منتشر شده برای انتشار اطلاعات در مورد این فعالیت برجسته خواهد شد. اطلاعات در مورد شرکت، طراحان و طرح های انتخاب شده نیز در پرونده های مطبوعاتی برای مطبوعات و رسانه های تخصصی قرار می گیرد و می تواند برای سایر فعالیت های تبلیغاتی که توسط دفتر اداره می شود مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۱۵ می ۲۰۱۸ (۲۵ اردیبهشت ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.