سنا خبر » فراخوان تبلیغاتی از حضور ملی پوشان فوتبال در روسیهبه گزارش «سنا نیوز»،فدراسیون فوتبال فراخوانی به منظور بهره برداری تبلیغاتی از حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صادر کرد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز،به نقل از فدراسیون فوتبال، متن فراخوان به شرح زیر است:
در خردادماه ۱۳۹۷ تیم ملی فوتبال ایران نماینده یک ملت در بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان خواهد بود. جام جهانی ۲۰۱۸ نه تنها آوردگاه برترین های فوتبال، بلکه عرصه ای برای معرفی هویت، تاریخ، فرهنگ، تمدن و توانمندی های یک سرزمین در حوزه های صنعت و تجارت به شمار می رود.
از این رو، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و شرکت فناپ، به عنوان شریک تجاری فدراسیون، این افتخار را دارند که فرصت های ایجاد شده از حضور تیم ملی ایران در این رویداد شگرف را برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای میهن عزیزمان به جهانیان، به کار گیرند.
در این راستا، سازمان ها و نهادهای پیشرو در امر توسعه و سازندگی و همچنین شرکته ای معتبر داخلی و بین المللی فعال در حوزه های صنعت و تجارت می توانند از طریق مکاتبه با پست الکترونیک info@teammeli.ir برای مشارکت در بهره برداری از این فرصت ارزشمند اعلام آمادگی کنند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.