سنا خبر » فراخوان بیستمین جشنواره جوان خوارزمی


به گزارش «سنا نیوز»،به اطلاع علاقه‌مندان به شرکت در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی می‌رساند که ثبت‌نام و ارائه طرح در این دوره از روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ آغاز شده است.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل از روابط عمومی جشنواره، طرح‌های قابل پذیرش می‌بایست در شانزده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری به جشنواره جوان خوارزمی ارائه گردد.

متقاضیان شرکت در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را دریافت نمایند. ضروری است قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائید.

مهلت ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه: تا پایان تیرماه ۱۳۹۷