سنا خبر » فراخوان اولین جشنواره تئاتر طنز در فارسان


به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل از گزارش نیوزگزاری نیوزآنلاین چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی تئاتر استان ، اظهار کرد: نمایش های طنز این جشنواره با موضوعات ،کارکرد طنز در آثار دفاع مقدس، معضلات و آسیب‌های اجتماعی و طنز در ادبیات و فرهنگ فولکلور برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه زمان برگزاری جشنواره تئاتر طنز در نیمه دوم آذر ماه ۱۳۹۷ در شهرستان فارسان است گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند فیلم آثار خود را جهت بازبینی تا ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ به اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ارسال کنند.

کارگران اظهار داشت: دبیرخانه جشنواره تئاتر طنز در راستای حمایت از گروه‌های راه‌یافته به جشنواره به حداکثر پنج گروه تا سقف ٣٠ میلیون ریال کمک هزینه نقدی پرداخت می‌کند.

او افزود: آثار ارائه شده در این جشنواره باید از تولیدات جدید گروه های نمایشی باشد و دبیرخانه جشنواره از پذیرفتن آثاری که در جشنواره های دیگر شرکت داشته اند معذور است.

گفتنی است ،این جشنواره در نیمه دوم آذر ماه به صورت رقابتی برگزار خواهد شد و از سوی هیات داوران به برگزیدگان در بخش های مختلف هنرهای نمایشی جوایز نقدی، لوح و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.