سنا خبر » فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی هیدرولیک


به گزارش «سنا نیوز»، فراخوان ارسال مقاله به هفدهمین همایش ملی هیدرولیک در دانشگاه شهرکرد اعلام شد

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛مرکز چهارمحال و بختیاری، دبیر هفدهمین همایش ملی هیدرولیک آب گفت: مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب، هیدرولیک محاسباتی، دریا و سواحل، مدیریت سامانه های منابع آبی، هیدرولیک محیط زیستی، محیط‌ های متخلخل، روش های عددی در مهندسی آب، هیدرو انفورماتیک، مدیریت سیلاب، ماشین‌ و سازه های هیدرولیکی و دستگاه های انتقال و توزیع آب از مهمترین محورهای این همایش است.

بهزاد قربانی تبادل دانش فنی و انتقال تجربیات در مباحث مربوط به علم هیدرولیک، سازه های هیدرولیکی و صنعت آب، ارائه آخرین دستاوردهای مهندسی هیدرولیک، بررسی و ارائه راهکارهای عملی برای نیازهای صنعت آب کشور، توجه به شاخص های توسعه پایدار و بررسی مسائل آب و محیط‌ زیست را از اهداف برگزاری هفدهمین همایش ملی هیدرولیک اعلام کرد.

وی گفت: علاقه مندان به شرکت در هفدهمین همایش ملی هیدرولیک تا ۳۱ مرداد ۹۷ فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه این همایش واقع در دانشگاه شهرکرد ارسال کنند.

این همایش به همت انجمن هیدرولیک ایران و با همکاری گروه های مهندسی عمران و آب دانشگاه شهرکرد در روزهای ۱۳ تا ۱۵ شهریور در دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه برگزار می شود.

هیدرولیک مبحثی است که به روش های کاربردی استفاده از سیالات تحت فشار نظیر آب برای انتقال و تبدیل نیرو می پردازد.

دانشگاه شهرکرد با بیش از هشت هزار دانشجو در۵۲ رشته کارشناسی، ۶۸ رشته کارشناسی ارشد، ۴۰ رشته دکترا تخصصی و یک رشته دکترای حرفه ای به عنوان دانشگاه مادر چهارمحال و بختیاری مطرح است.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.