سنا خبر » جشنواره نوروزی «سوره مهر» برگزار می‌شود


به گزارش «سنا نیوز»،جشنواره نوروزی سوره مهر در چهار بخش مسابقه عکاسی، نقاشی، خاطره نویسی و صدای کتاب و با جوایز ارزنده برگزار می‌شود.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ ،، انتشارات سوره مهر جشنواره نوروزی خود را در چهار بخش مسابقه عکاسی، نقاشی، خاطره نویسی و صدای کتاب برای علاقه‌مندان به این موضوعات تدارک دیده است. مدت شرکت در جشنواره نوروزی سوره مهر از ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ الی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ است.

در مسابقه عکاسی کافی است یک عکس خلاقانه با محوریت کتاب‌های انتشارات سوره مهر و ایام نوروز تهیه شود. این عکس می‌تواند از هر کتابی از انتشارات سوره مهر باشد که در اختیار مخاطب است. همچنین در مسابقه نقاشی نیز کافی است هر شرکت کننده تصویر ذهنی خود از داستان، شخصیت‌ها، نمادها و رویدادهای کتاب‌های انتشارات سوره مهر را روی کاغذ نقاشی بکشد. در مسابقه خاطره نویسی کافی است خاطرات جذاب یکی از مسافرت‌های اخیر خود از جمله مسافرت‌های نوروزی را بنویسد.

در مسابقه صدای کتاب نیز کافی است یک صفحه جذاب و مورد علاقه از کتاب‌های سوره مهر را انتخاب و آن صفحه را با صدای خود بخواند و ارسال کند. لازم به گفتن است که نحوه داوری هر بخش بدین صورت است که آثار ارسالی ابتدا توسط کارشناسان سوره مهر مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورتی که آثار از حداقل کیفیت لازم برخوردار باشند این آثار در بازه زمانی مشخص شده روی سایت جشنواره قرار می‌گیرد و مورد داوری مخاطبان قرار می‌گیرد. جوایز جشنواره به آثار با بیشترین تعداد لایک تعلق می‌گیرد. جوایز هر یک از بخش‌های مسابقه بدین صورت است: نفر اول: ۱۰ میلیون ریال وجه نقد نفر دوم: ۵ میلیون ریال وجه نقد نفر سوم: ۳ میلیون ریال وجه نقد نفر چهارم: ۱ میلیون ریال وجه نقد علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به صفحه اختصاصی جشنواره نوروزی سوره مهر مراجعه کنند و آثار خود را ارسال کنند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.