سنا خبر » جشنواره رسانه‌های شهری در تهران


به گزارش «سنا نیوز»، سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از برگزاری «جشنواره رسانه های شهری سال ۹۷» در نیمه اول بهمن ماه امسال نیوز داد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، پوریا سوری گفت: مخاطبان این جشنواره مطبوعات، نیوزگزاری ها، سایت های نیوزی-تحلیلی، شبکه های اجتماعی دارای مجوز، رسانه های شنیداری و دیداری هستند.
به گفته وی علاقه مندان به شرکت در جشنواره از ۲۰ آبان ماه جاری می توانند با مراجعه به سایت Tehran.ir/rasaneh97-بخش فراخوان جشنواره- آثار خود را ارسال کنند.
سوی افزود: علاقه مندان شرکت در جشنواره رسانه های شهری می توانند آثار خود را در قالب نیوز، گزارش نیوزی، مصاحبه، گزارش، یادداشت، سرمقاله، مقاله، تیتر، نقد، طنز، عکس، گزارش تصویری، طرح، کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی، مولتی مدیا، پادکست، برنامه های رادیویی و تلویزیونی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با اشاره به مقررات جشنواره اظهارداشت: آثاری می توانند در جشنواره شرکت داده شوند که از تاریخ اول مهر سال گذشته تا پایان آبان امسال تولید و منتشر شده باشند.
وی اضافه کرد: همچنین هر شرکت کننده تنها می تواند در ۲ بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را به سامانه جشنواره ارسال کند.
به گفته سوری تکمیل فرم ثبت نام در سامانه یا ارسال به دبیرخانه جشنواره برای هر شرکت کننده الزامی است و پس از داوری مقدماتی، آثار راه یافته به بخش نهایی، در سامانه جشنواره اعلام خواهد شد.
سوری ادامه داد: پس از اعلام راهیابی به جشنواره نیز ارائه نسخه اصل و چاپی اثر ضروری است.
وی گفت: آثار بدون نام صاحب اثر یا آثاری که با نام مستعار چاپ شده باشند در مرحله نهایی داوری، به تایید مدیرمسئول شبکه، نشریه یا نیوزگزاری نیاز دارند.
براساس این گزارش فایل‌های عکس، کاریکاتور و داده‌نما باید با پسوند tiff یا jpg و با وضوح ۳۰۰ dpi و حداقل در ابعاد ۲۵ × ۲۰ در سامانه بارگذاری شود.