سنا خبر » جایزه «قیصر امین‌پور» فراخوان دادبه گزارش «سنا نیوز»،دفتر شعر جوان با انگیزه شناسایی و معرفی استعدادهای جوان به جامعه ادبی کشور و تقدیر از آنان با هدف اعتلای شعر امروز، دومین دوره از سری جدید جایزه «کتاب سال شعر جوان» را از میان مجموعه های منتشر شده سال ۱۳۹۶ برگزار می کند.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز ، دومین جایزه کتاب سال دفتر شعر جوان، «قیصر امین پور» به همت دفتر شعر جوان برگزار می شود.
دفتر شعر جوان با انگیزه شناسایی و معرفی استعدادهای جوان به جامعه ادبی کشور و تقدیر از آنان با هدف اعتلای شعر امروز، دومین دوره از سری جدید جایزه «کتاب سال شعر جوان» را از میان مجموعه های منتشر شده سال ۱۳۹۶ برگزار می کند.
خانه شعر جوان پس از برگزاری پنج دوره از جایزه کتاب سال شعر جوان موسوم به جایزه قیصر امین‌پور و توقف اهدای این جایزه، در سال گذشته این جایزه را با تغییراتی دوباره برگزار کرد و امسال قرار است دومین دوره آن برگزار شود.
شرایط شرکت در این جایزه این است که : کتاب چاپ اول و به زبان و خط فارسی باشد.
سن شاعر در سال چاپ کتاب بیش از سی سال نباشد.شاعران جوان سراسر کشور می توانند پنج نسخه از هر کتاب را به همراه فرم تکمیل شده، حداکثر تا پایان مهر ۱۳۹۷ به نشانی تهران، خیابان شهید کلاهدوز، نبش خیابان نعمتی، دفتر شعر جوان ارسال کنند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.