سنا خبر » تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور


به گزارش «سنا نیوز»،حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل  درگفتگو با کمال آنلاین ؛ از آغاز ثبت‌ نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور در سایت مسابقات نیوزداد وگفت: مسابقات قرآنی همه ساله در حوزه ترویج فعالیت های قرآنی کشور برگزار می شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ وی افزود: هدف این مسابقات فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش با مصحف شریف و انسان ساز قرآن کریم و مفاهیم تعالی بخش آن می باشد.

بهرامی با بیان این که ترویج آموزه های قرآن و مفاهیم ارزشمند آن و قرآن آموزی ضرورت دارد ادامه داد: برگزاری مسابقات ملی و بین المللی قرآن کریم درکشور سهم بسزایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم در بین اقشار مختلف جامعه دارا است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور نیوزداد وگفت : جهت ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کنند که برای تجوید ، حفظ، قرائت وترتیل تا ۳۰ فروردین سالجاری وبرای رشته های معارفی تا ۱۰ اردبیهشت مهلت ثبت نام رادارند .

بهرامی یادآورشد : زمان مسابقه  خواهران مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام زاده ابراهیم در تاریخ ۲۳ اردبیهشت و برادران درهمانروز در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار می شود

وی در پایان یادآورشد: علاقه‌مندان می‌توانند دستورالعمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir را مشاهده و مطالعه کنند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.