سنا خبر » برگزاری مسابقه بهترین مادر- بهترین پدر


به گزارش «سنا نیوز»، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از برگزاری مسابقه “بهترین مادر- بهترین پدر” و مراسم قرعه کشی شرکت کنندگان آن در عید سعید غدیرخم نیوز داد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، رضا اسماعیلی با بیان مطلب فوق افزود: این مسابقه به همت مرکز خدمات اجتماعی برگزار می شود و شهروندانی که فرزند ۹ تا ۱۵ سال دارند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی در ادامه به تشریح شرایط شرکت در مسابقه پرداخت و افزود: سکونت در منطقه ۱۵، مراجعه حضوری والدین به همراه فرزند، همراه داشتن شناسنامه هنگام ثبت نام و پاسخ به سوالات مسابقه از جمله شرایط شرکت در مسابقه است.

اسماعیلی در ادامه خاطرنشان کرد: ظرفیت شرکت در مسابقه هزار نفر است و شرکت کنندگان در این مسابقه باید به ۴ سوال در ارتباط با مهارتهای زندگی پاسخ دهند که در پایان به بهترین پاسخ ها براساس داوری خود شرکت کنندگان و قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه یادآور شد: شرکت کنندگان در صورت تمایل برای بالا بردن سطح مهارتهای ارتباطی کلامی می توانند با ثبت نام در کارگاههای مهارتهای زندگی امکان برنده شدن و شانس خود را در قرعه کشی افزایش دهند. این کارگاه ها همه روزه در نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه مراسم اختتامیه و قرعه کشی و اهدای جوایز ۸ شهریور مقارن با عید سعید غدیر خم برگزار می شود، یادآور شد: از جمله هدایا ارزنده این مسابقه موتور سیکلت، یخچال ، لپ تاپ و تبلت می باشد.

شایان ذکر است، شهروندان منطقه جهت شرکت در مسابقه می توانند حضوری به همراه فرزندان همه روز از ساعت ۸ تا ۱۸ به مرکز خدمات اجتماعی واقع درخیابان خاوران، خیابان اعظم نظامی جنب بیمارستان شهدای گمنام مراجعه کنند.